Holandia. Zaginęła 14-letnia Julia Walicka. Znaleziono jej rower

W miejscowości Drachten w Holandii zaginęła 14-letnia Polka. Julia Walicka była widziana po raz ostatni we wtorek 21 stycznia. Służby znalazły jej rower, ale po dziewczynie nie ma śladu.

Julia Walicka zaginęła we wtorek 21 stycznia. Po raz ostatni widziano ją około godziny 14. Nastolatka poruszała się na niebieskim rowerze Batavus. Strona "Zaginieni przed laty" podaje, że został on znaleziony. Z komunikatu dowiadujemy się także, że istnieje zagrożenie dla życia i zdrowia nastolatki.

>>> Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Zobacz wideo

Holandia. Zaginęła 14-letnia Julia Walicka. Od trzech dni nie ma z nią kontaktu

W dniu zaginięcia Julia Walicka miała na sobie czarny kombinezon z pionowym paskiem biegnącym wzdłuż nogi, kremową kurtkę oraz białe buty firmy Nike. Nastolatka ma szczupłą budowę ciała, długie włosy w kolorze ciemny blond oraz brązowe oczy. Od dnia zaginięcia 14-letnia Julia nie skontaktowała się ze swoją rodziną.

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje dotyczące miejsca pobytu Julii, proszony jest o kontakt z holenderską policją pod numerem 0900- 8844 (należy podać numer referencyjny 2020020377) lub telefon na polski numer alarmowy 112. 

Więcej o: