Wielka Brytania: znaleziono zw這ki 46-letniego Polaka. Policja zatrzyma豉 trzy osoby

Zw這ki 46-letniego Polaka zosta造 znalezione niedaleko przepompowni 軼iek闚 w Bostonie w Anglii. 奸edztwo wykaza這, 瞠 w spraw zamieszane mog by trzy osoby. Wszyscy s Polakami.
Zobacz wideo

Jak podaje BBC 46-letni Marcin S. został znaleziony South Forty-Foot Drain znajdującym się w miejscowości Boston w hrabstwie Lincolnshire we wschodniej Anglii. Zwłoki mężczyzny zostały odkryte 12 stycznia.

Wielka Brytania: policja zatrzymała trzech Polaków w sprawie zabójstwa 46-latka

Policja Lincolnshire przekazała, że Polak zginął w wyniku najprawdopodobniej brutalnego pobicia. Wskazywały to obrażenia na zwłokach mężczyzny. Po zabójstwie jego ciało zostało wrzucone do zbiornika wodnego.

W komunikacie policji czytamy, że oskarżeni o zabójstwo zostali 26-letni Adam K. i Justyna Ś. Dodatkowo 33-letni Adam M. usłyszał zarzuty składania fałszywych zeznań i wprowadzenia w błąd wymiaru sprawiedliwości.

Wszyscy zatrzymani obecnie przebywają w areszcie. Rozprawa w sprawie zabójstwa 46-latka ma ruszyć w czerwcu. Karl Whiffen z Lincolnshire Police podziękował mieszkańcom Bostonu i okolic za pomoc w dochodzeniu. - To był wyjątkowo trudny czas dla wielu ludzi mieszkających w okolicy oraz oczywiście bliskich ofiar. Jesteśmy wdzięczni za pomoc okazaną przez społeczność miasta - przekazał oficer.

Wi璚ej o:
We udzia w dyskusji:
Wielka Brytania: znaleziono zw這ki 46-letniego Polaka. Policja zatrzyma豉 trzy osoby
Aby skomentowa ten i inne artyku造 zapraszamy na forum.gazeta.pl