Nagranie koszmarnego wypadku w Teksasie. Nagle z mgły wyłania się rozpędzona ciężarówka

Kamera lokalnej telewizji uchwyciła wypadek z udziałem ciężarówki na autostradzie w Teksasie. Rozpędzony pojazd wyłonił się z mgły wprost na ludzi, którzy pomagali przy wcześniejszej kraksie. W groźnie wyglądającym karambolu ranne zostały dwie osoby.

Ekipa lokalnej telewizji, która zjawiała się na autostradzie stanowej 84 w Lubbock w Teksasie, by przygotować relację z wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych, nie mogła przypuszczać, że zarejestruje jeszcze jedno drogowe zdarzenie.

Kiedy w piątek przed południem, reporterzy KCBD na żywo relacjonowali, jak żołnierze z departamentu bezpieczeństwa publicznego brali udział w przywracaniu ruchu, stanęli oko w oko z rozpędzoną ciężarówką. Pojazd nagle wyłonił się z mgły, a jego kierowca w ostatniej chwili odbił na pobocze, by w ten sposób uniknąć staranowania samochodów na drodze. Niestety manewr nie udał się i wielki zestaw z naczepą przewrócił się na bok miażdżąc wszystko na swojej drodze, w tym zaparkowany na poboczu samochód ekipy ratunkowej. 

W wypadku ucierpiały dwie osoby, w tym kierowca ciężarówki. Tego dnia doszło tam w sumie do kilku wypadków, w tym czterech z udziałem ciągników i naczep oraz czterech mniejszych pojazdów.

Więcej o: