Donald Trump jako Rocky na Twitterze. Lekarze mieli mu powiedzieć, że ma "cudowną klatkę piersiową"

Donald Trump słynie z tego, że jest niezwykle aktywnym użytkownikiem Twittera. Dziś znów "podbił internet". Opublikował fotomontaż, na którym do ciała Rocky'ego Balboa doklejono jego głowę.

Na zdjęciu, które opublikował prezydent Stanów Zjednoczonych widać muskularną sylwetkę filmowego boksera Rocky'ego Balboa, w którego wcielał się Sylvester Stallone, do której doklejono głowę samego Donalda Trumpa. Fotomontaż budzi mieszane uczucia. 

Donald Trump w roli Rocky'ego Balboa. Zaczęto go porównywać do Baracka Obamy

Amerykańskie media spekulują, że najnowszy tweet Donalda Trumpa może być nawiązaniem do ostatnich badań medycznych, jakie przeszedł prezydent USA. Lekarze mieli mu powiedzieć, że ma "cudowną klatkę piersiową" - relacjonuje Reuters

>>> Oko na Świat: Grillowanie Donalda Trumpa

Zobacz wideo

Zwolennicy Donalda Trumpa komentują zdjęcie, pisząc, że prezydent USA jest prawdziwym czempionem i "wojownikiem w Białym Domu", który dba o dobrobyt państwa. Jego przeciwnicy twierdzą z kolei, że jest narcyzem i oderwał się od rzeczywistości. Wielu komentujących ma z kolei niezły ubaw. W odpowiedzi na tweeta Donalda Trumpa opublikowano już szereg innych fotomontaży i memów z prezydentem USA w roli głównej. Niektórzy porównują go do jego poprzednika - Baracka Obamy. Trzeba przyznać, że użytkownicy Twittera nie znają litości. 

Piosenkarka Holly Figueroa O'Reilly skomentowała wpis Donalda Trumpa słowami: "Czekamy na impeachment!" i publikując fotografie dwóch prezydentów USA z podpisem: "Zgadnij, który z nich płaci za seks".

Inny z komentujących napisał: "Nigdy nie trać marzeń, Kluseczko!" i dodał dwie grafiki przedstawiające Donalda Trumpa. Zdjęcie po lewej opatrzono podpisem: "Jak Donald Trump widzi samego siebie", zdjęcie po prawej: "Jak wszyscy inni widzą Donalda Trumpa".

Więcej o: