Argentyna: mężczyzna mdlejąc popchnął kobietę, która upadła pod nadjeżdżający pociąg

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w stolicy Argentyny. W metrze w Buenos Aires kobieta została przez przypadek wypchnięta z peronu na tory. Do tragedii nie doszło dzięki pozostałym pasażerom, którym udało się zaalarmować maszynistę nadjeżdżającego pociągu.
Zobacz wideo

Jak podaje euronews.com zdarzenie miało miejsce we wtorek 15 października. Na zatłoczonym peronie na stacji metra Pueyrredon w Buenos Aires w Argentynie doszło do wypadku, który mógł mieć tragiczne konsekwencje.

Niebezpieczny wypadek w metrze w Buenos Aires. Pasażerowie uratowali kobietę, która upadła na tory

Kamera monitoringu miejskiego nagrała całe zdarzenie. Widać na nim mężczyznę opierającego się od ścianę, który w pewnej chwili traci przytomność. Mdlejąc uderza przechodzącą obok kobietę. Niestety uderzenie było na tyle silne, że pasażerka wypadła z platformy na tory.

 

Dzięki szybkiej reakcji pozostałych osób, które machały w stronę nadjeżdżającego pociągu, maszyniście udało się zatrzymać skład metra. Dwóch kolejnych pasażerów zeskoczyło na tory i pomogło kobiecie wrócić z powrotem na peron. Pasażerka oraz mężczyzna, który zemdlał, zostali przewiezieni karetkami do szpitala.

Więcej o: