Claudia Ochoa Felix nie żyje. Miała przewodzić gangowi Los Antrax, powiązanym z El Chapo

Nie żyje 32-letnia meksykańska modelka Claudia Ochoa Felix. Według mediów, miała przewodzić gangowi morderców Los Antrax, powiązanym z kartelem narkotykowym Sinaloa. Przyczyną śmierci kobiety miało być zachłyśnięcie. Kobieta przed śmiercią brała udział w imprezie, była pod wpływem alkoholu i środków odurzających.
Zobacz wideo

Claudia Ochoa Felix była meksykańską modelką, popularną na portalach społecznościowych. Media spekulowały jednak, że nie było to jedyne źródło zarobków kobiety.

Po tym, jak aresztowano Jose Rodrigo Arechiga Gamboę, lidera gangu morderców Los Antrax, kobieta miała przejąć jego funkcję. Gang współpracuje blisko z narkotykowym kartelem Sinaloa, którego szefem przez lata był słynny El Chapo. Kobieta zaprzeczała informacjom o swojej działalności w przestępczym świecie. Jednocześnie publikowała w sieci swoje zdjęcia z bronią. Media nazywały ją "Kim Kardashian przestępczości zorganizowanej".

Martwą 32-latkę znaleziono 14 września w jej prywatnej rezydencji Culiacán. Kobieta w nocy tuż przed śmiercią miała być widziana w centrum miasta na imprezie. W jej organizmie stwierdzono alkohol i inne środki odurzające. Zdaniem śledczych, do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

Więcej o: