Włochy: policja zatrzymała młodą Polkę. Jej nowo narodzone dziecko zostało uduszone

Włoska policja ustaliła, kim jest matka noworodka, którego ciało znaleziono w miejscowości Lana na północy Włoch. Kobieta, która okazała się Polką, została zatrzymana. Wszystko wskazuje na to, że dziecko zostało uduszone.

Ciało noworodka odkryły w poniedziałek dwie niemieckie turystki, które spacerowały z psem po polach między miejscowościami Lana i Cermes. Jedna z nich zauważyła, że coś leży pod krzakiem, oddalonym od ścieżki o mniej więcej metr. Szybko okazało się, że jest to ciało noworodka. Jak podaje portal lavocedibolzano.it, głowa dziecka była owinięta tkaniną, którą kilkakrotnie zawiązano wokół jego szyi.

Włochy. Matka noworodka, które uduszono szmatką, to Polka. Pracowała przy zbiorze jabłek

Prokuratura w Bolzano rozpoczęła śledztwo. Na ciele noworodka znaleziono ślady przemocy. Nie wykluczono także, że dziecko zostało uduszone. Prawdopodobnie zmarło kilka godzin po urodzeniu.

Jak informuje "Polsat News", włoska policja ustaliła, że matką nieżyjącego noworodka jest Polka, która pracowała we Włoszech przy zbiorze jabłek. Kobieta została zatrzymana, a następnie przewieziona do szpitala w Morano. Ma zostać przesłuchana w środę. Na ten sam dzień zaplanowano sekcję zwłok dziecka.

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Włochy: policja zatrzymała młodą Polkę. Jej nowo narodzone dziecko zostało uduszone
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl