Malezja: odnaleziono cia這 zaginionej 15-letniej turystki z Londynu. Zw這ki by造 bez ubrania

Rodzina 15-letniej Nory Anne Quoirin potwierdzi豉, 瞠 cia這, kt鏎e znaleziono we wtorek po po逝dniu ok. 2,5 km od malezyjskiego kurortu Dusun, nale瘸這 do nastolatki. Dziewczyna by豉 poszukiwana od 4 sierpnia. Przyczyny 鄉ierci ma ustali zaplanowana na 鈔od sekcja zw這k.

15-letnia Nora Anne Quoirin z Londynu przyjechała z rodziną na dwutygodniowe wakacje do malezyjskiego kurortu Dusun na początku miesiąca. 4 sierpnia dziewczyna zaginęła. Sprawa natychmiast została zgłoszona na policję.

Zobacz wideo

Zdaniem rodziców, nastolatka najprawdopodobniej została porwana. 15-latka była niepełnosprawna ruchowo, miała też problemy z uczeniem się. Bliscy podkreślali, że nigdy sama nie oddaliłaby się od rodziny.

Zaginięcie Nory Anne Quoirin

W akcję poszukiwawczą zaangażowanych było ok. 350 osób, wykorzystywano również psy tropiące i detektory termiczne. Na miejsce przyjechała także policja z Irlandii, Francji i Wielkiej Brytanii. Ostatecznie ciało nastolatki znaleziono nieco ponad tydzień po zaginięciu - we wtorek po południu.

Zwłoki leżały obok niewielkiego strumienia na stromym terenie, ok. 2 kilometrów od Dusun. Ciało było nagie. Członkowie rodziny potwierdzili, że to zwłoki zaginionej 15-latki.

Na środę zaplanowana jest sekcja zwłok Nory Anne.

Wi璚ej o: