Peru. Para spadła z mostu podczas pocałunku. Stracili równowagę i oboje zginęli [WIDEO]

34-letnia Maybeth Espinoza i 36-letni Hector Vidal stracili życie podczas namiętnego pocałunku na moście Bethlehem w Cuzco (Peru). Para spadła z wysokości 15 metrów. Wypadek został zarejestrowany przez uliczny monitoring.

Maybeth Espinoza i Hector Vidal wracali z nocnego klubu w Cuzco, gdy przystanęli na moście, żeby się pocałować. Kobieta usiadła na barierce mostu i nogami objęła swojego chłopaka. Po chwili straciła równowagę i zaczęła przechylać się do tyłu, ciągnąc za sobą mężczyznę. Para upadła z wysokości 15 metrów na znajdującą się pod mostem drogę. 

 

Peru: Para, która spadła z mostu w Cuzco, zmarła niedługo po przyjeździe karetki

Para przeżyła upadek z mostu, jednak obrażenia kobiety i mężczyzny były bardzo poważne i zmarli krótko po zdarzeniu. 34-letnia Maybeth Espinoza zmarła w drodze do szpitala, z kolei 36-letni Hector Vidal chwilę później, na oddziale intensywnej terapii. Jak donosi "Daily Star", mężczyzna doznał poważnego urazy głowy.

Espinoza i Vidal podobno byli alpinistami i przeprowadzili się do Cuzco w Peru, aby pracować jako przewodnicy wycieczek - pisze nypost.com.

Wypadek w Peru skończył się tragicznie. W Turcji doszło do równie wstrząsającej sytuacji - dziecko wypadło z okna. Na szczęście 17-letni Algierczyk uratował dziewczynkę, łapiąc ją w locie:

Zobacz wideo
Więcej o: