Grecja. W głębokim wąwozie znaleziono ciało poszukiwanej 35-latki. Była brytyjskim naukowcem

Na greckiej wyspie Ikaria w jednym z głębokich wąwozów policjanci odnaleźli ciało 35-letniej kobiety. Brytyjka poszukiwana była od poniedziałku.
Zobacz wideo

Jak podaje CNN ciało brytyjskiej astrofizyk Natalie Christopher zostały znalezione w środę 7 sierpnia. Kobieta zaginęła podczas wakacji, które spędzała ze swoim parterem na greckiej wyspie Ikaria. W poniedziałek rano 35-latka wyszła pobiegać. Od tamtej pory nie było z nią kontaktu.

Grecja. Policja znalazła ciało poszukiwanej 35-latki. Zwłoki leżały w głębokim wąwozie

O odnalezieniu poszukiwanej turystki poinformowała także grecka policja. Ciało kobiety zostało znalezione w głębokim na 20 metrów wąwozie znajdującym się około dwóch kilometrów od hotelu, gdzie spędzała wakacje. Poszukiwania prowadzone były na południowo-wschodnim wybrzeżu greckiej wyspy, skąd po raz ostatni odebrano sygnał z telefonu zaginionej.

Policjanci sprawdzą, czy do śmierci 35-letniej Natalie Christopher nie przyczyniły się osoby trzecie. Jest to już drugi przypadek naukowca, który zginął tego lata na greckich wyspach. Wcześniej na Krecie zaginęła amerykańska biolog Suzanne Eaton. Ciało kobiety odnaleziono w bunkrze z czasów II wojny światowej. Do tego morderstwa przyznał się 27-letni mężczyzna.

Więcej o: