Brazylijski gangster chciał uciec z więzienia przebrany za córkę. Miał na sobie perukę i maskę

Brazylijski przestępca Clauvino da Silva próbował uciec z więzienia w Rio de Janeiro przebrany za swoją 19-letnią córkę. Obcisłe spodnie, koszulka, silikonowa maska i peruka okazały się niewystarczające - strażnicy szybko zorientowali się, że coś jest nie tak i udaremnili plan.
Zobacz wideo

Clauvino da Silva, były lider jednego z gangów zajmujących się przemytem narkotyków, próbował uciec z więzienia w Rio de Janeiro w dość nietypowy sposób.

Mężczyzna postanowił przebrać się za swoją 19-letnią córkę i opuścić więzienie tego samego dnia, gdy kobieta przyszła na widzenie.

 

Da Silva miał na sobie obcisłe jeansy, różową koszulkę, a także silikonową maskę i perukę. Zwrócił jednak uwagę strażników swoim poddenerwowaniem. Udaremnili tym samym próbę ucieczki. Służby penitencjarne opublikowały zdjęcia i nagranie wideo, na którym widać, jak mężczyzna zdejmuje strój. 

Jak się okazało, mężczyzna planował opuścić więzienie przez główne wyjście, zostawiając jednocześnie w środku swoją córkę. Policja sprawdza, czy plan ojca był kobiecie znany.

Gangster trafił do więzienia o zaostrzonych środkach bezpieczeństwa.

Więcej o: