15-letnia Brytyjka zgwałcona w saunie na Majorce. Trwają poszukiwania sprawcy

Trwa wyjaśnianie okoliczności gwałtu, do którego doszło w hotelu w miejscowości Llucmajor na hiszpańskiej wyspie Majorka - podaje "Diario de Mallorca". Ofiarą nieznanego sprawcy padła 15-letnia Brytyjka. Mężczyzna jest poszukiwany.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu w hotelu w miejscowości Llucmajor na wyspie Majorka. Jak podaje portal "Diario de Mallorca", 15-letnia Brytyjka postanowiła skorzystać z sauny, w której ostatecznie znalazła się sama. Miała zostać zgwałcona przez nieznanego mężczyznę, który po wszystkim uciekł.

Nastolatka trafiła do szpitala, została też poddana badaniu ginekologicznemu, które potwierdziło, że doszło do gwałtu. Śledczy przejrzeli zapisy z hotelowych kamer monitoringu, a także przesłuchali personel. Na razie nie udało się jednak ustalić tożsamości sprawcy.

Hiszpania. Gwałt na Majorce

Portal Ultimahora.es informuje, że nastolatka była na Majorce na rodzinnych wakacjach. Wszystko wskazuje na to, że napastnik nie jest turystą ani klientem hotelu.

Najprawdopodobniej musiał obserwować nastolatkę i wiedzieć, że o danej godzinie sauna będzie pusta. 15-latka zeznała, że nie znała gwałciciela i nie widziała go wcześniej podczas pobytu na Majorce.

Weź udział w dyskusji:
15-letnia Brytyjka zgwałcona w saunie na Majorce. Trwają poszukiwania sprawcy
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl