Cypr: "Pierwszy seryjny morderca" twierdzi, że ofiar jest więcej. Policja szuka ciał kobiet i dziewczynek

35-letni oficer cypryjskiej Gwardii Narodowej, który został zatrzymany pod zarzutem zabójstwa trzech osób - dwóch kobiet i jednej dziewczynki - przyznał się do winy. On sam zeznał, że zamordował w sumie siedem osób.
Zobacz wideo

O mężczyźnie, którego lokalne media nazywają "pierwszym seryjnym mordercą w historii Cypru" pisaliśmy we wtorek. Zwłoki jednej z zabitych kobiet odkrył niemiecki turysta, który zwiedzał kopalnię Mitsero. Kiedy policja zaczęła poszukiwania zaginionej córki zamordowanej Filipinki, odkryli ciało drugiej kobiety. Funkcjonariusze zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który okazał się oficerem Gwardii Narodowej.

35-letni Cypryjczyk mógł zabić siedem osób. Policja szuka ciał zaginionych

Mężczyzna przyznał się do winy. Powiedział także, że zabił więcej osób. Oprócz ciał dwóch Filipinek, które znajdowały się w kopalni Mitsero, policja znalazła także zwłoki trzeciej kobiety, która również pochodziła z Filipin. Miejsce, w którym zostało ukryte ciało, wskazał sam podejrzany.

Policja poszukuje zwłok pozostałych ofiar 35-latka. Wciąż poszukiwana jest sześcioletnia córka jednej z Filipinek zamordowanych w kopalni Mitsero, a także kobieta pochodząca z Indii lub Nepalu oraz Rumunka i jej ośmioletnia córka. W poszukiwaniach cypryjskiej policji pomagają brytyjskie służby śledcze - informuje BBC.

Z doniesień mediów wynika, że mężczyzna poznawał swoje ofiary poprzez aplikację randkową. Jedną z Filipinek 35-letni oficer miał udusić podczas stosunku seksualnego. 

Działajmy z Greenpeace na rzecz ochrony dzikiej przyrody. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o: