Oscary 2019. Kiedy i gdzie obejrzeć transmisję z rozdania Oscarów w telewizji, internecie online na żywo

Gala wręczenia Oscarów 2019 zbliża się wielkimi krokami! Najważniejszą ceremonię w świecie filmów zobaczymy 24 lutego, w środku nocy. Gdzie będzie można ją obejrzeć?
Zobacz wideo

Tegoroczna gala rozdania Oscarów to już 91. ceremonia, w czasie której zostaną wręczone nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej. Mimo że odbędzie się ona w nocy, przed telewizorami na całym świecie zasiądą tysiące osób, ciekawe wyniku tegorocznych obrad jury.

Rozdanie Oscarów 2019. Gdzie obejrzeć transmisję z gali?

91. gala rozdania Oscarów odbędzie się w Los Angeles. Podobnie jak w tamtym roku, statuetki zostaną rozdane w Dolby Theatre. Ceremonia odbędzie się w nocy z 24 na 25 lutego, o godzinie 2:00 czasu polskiego. Gdzie będzie można ją obejrzeć?

W Polsce transmisją oscarowej gali zajmuje się telewizja CANAL+. Stacja poinformowała, że w czasie transmisji rozdania Oscarów 2019 pasmo będzie odkodowane. CANAL+ udostępni transmisję wszystkim abonentom nc+ oraz wybranych sieci kablowych. Oscarowa noc na antenie CANAL+ rozpocznie się już 24 lutego o 23:30, jednak samo rozdanie nagród zobaczymy o godzinie 2:00. Osoby, które nie będą mogły obejrzeć transmisji na żywo, będą mogły zobaczyć jej skrót o godzinie 21:00 w poniedziałek 25 lutego.

Więcej o: