Berlin. Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo Wiktorii S.

Berlińska prokuratura zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo na 25-letniej Polce Wiktorii S., która została postrzelona z bliskiej odległości w dniu 27 grudnia 2018 roku.

Jednego z podejrzanych mężczyzn zatrzymano w środę, drugiego w czwartek. Trwa przesłuchanie obu podejrzanych. Berlińska policja nie podaje szczegółów dotyczących śledztwa oraz tożsamości zatrzymanych mężczyzn.

Berlin. Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo Wiktorii S. 

Polka, którą zabito w Berlinie w czwartek 27 grudnia 2018 roku to 25-letnia Wiktoria S., mieszkanka stolicy Niemiec. Tragiczne zdarzenie miało miejsce w berlińskiej dzielnicy Neukoelln na ulicy Oderstrasse. O tym, że kobieta została postrzelona, służby ratunkowe poinformował anonimowy informator. Mimo natychmiastowej akcji ratunkowej Polki nie udało się uratować. Po przebytej operacji kobieta przebywała w śpiączce, zmarła w szpitalu w dniu 29 grudnia. 

Zabójstwo Wiktorii S. jest drugą głośną sprawą kryminalną, która w zeszłym roku miała miejsce na ulicy Oderstrasse. We wrześniu 2018 roku postrzelono tam członka grupy przestępczej Nidal R. Berlińska policja uważa, że obie sprawy nie są ze sobą powiązane. 

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Berlin. Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo Wiktorii S.
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl