USA: Mężczyzna ostrzelał przypadkowy samochód. Zabił 7-letnią dziewczynkę

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę w Teksasie. Mężczyzna o nieznanej tożsamości ostrzelał samochód, w którym jechała matka z czterema córkami. Jedna z nich, 7-letnia dziewczynka, zginęła na miejscu. Trwają poszukiwania napastnika.
Zobacz wideo

Dramat rozegrał się w niedzielę w hrabstwie Harris (stan Teksas).

LaPorsha Washington, 30-letnia matka czterech córek, jechała samochodem ze swoimi dziećmi w stronę jednego ze sklepów. Około godziny 7 czasu lokalnego podjechał do nich samochód. Siedzący w nim mężczyzna niespodziewanie oddał kilka strzałów, zabijając w ten sposób 7-letnią Jazmine i raniąc jej matkę. Druga z córek została zraniona odłamkami szkła pochodzącymi z rozbitej szyby. Pozostałym dzieciom nic się nie stało.

Biuro szeryfa hrabstwa Harris od razu przystąpiło do poszukiwań mężczyzny. Napastnik jest białym mężczyzną z brodą, ma około 40 lat. Poruszał się czerwonym pickupem. O pomoc poproszona została również lokalna społeczność.

Motywy napaści są nieznane. Śledczy próbują ustalić, czy samochód LaPorshy Washington został wybrany przypadkowy, czy może istniał ku temu jakiś powód.

- To niesprawiedliwe. Też mężczyzna bez powodu zabił moje dziecko - powiedziała  Washington dla portalu abc13.com. - Nie znał jej, nie wiedział, kim jest - dodała.

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
USA: Mężczyzna ostrzelał przypadkowy samochód. Zabił 7-letnią dziewczynkę
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl