Włochy: Polka skatowana przez Mołdawianina. Życie uratowała jej córka. Rzuciła się na radiowóz

Włoska policja musiała interweniować ws. bardzo ciężkiego pobicia 58-letniej Polki. Kobieta miała uraz głowy, obrażenia wewnętrzne i złamania. Życie uratowała jej córka, którzy rzuciła się na przejeżdżający radiowóz, błagając o pomoc.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło we mieście Caserta w regionie Kampania we Włoszech. Na przejeżdżający ulicami miasteczka radiowóz rzuciła się 33-letnia kobieta. Błagała policjantów o pomoc. Mówiła, że jej matka została ciężko pobita

Włochy: Polka pobita przez Mołdawianina

Jak podaje włoski dziennik "La Repubblica", drzwi do mieszkania, w którym miało dojść do pobicia, były zamknięte. W końcu otworzył je jednak 58-letni mężczyzna, obywatel Mołdawii. 33-latka powiedziała, że to właśnie on pobił jej matkę. Później znaleziono skatowaną kobietę - 59-letnia Polka miała urazy głowy, narządów wewnętrznych oraz liczne złamania. 

W toku śledztwa udało się ustalić, że mężczyzna mieszkał z Polkami w jednym mieszkaniu. Był z związku z młodszą z nich. Awantura wywiązała się, gdy ta odmówiła mu seksu. Wściekły mężczyzna pobił ją i wyrzucił za drzwi. Po chwili chciał jednak odszukać 33-latkę. Drogę zagrodziła mu jednak matka kobiety. Wtedy Mołdawianin wyładował złość także na niej. Miał bić ją szklaną butelką i kluczem francuskim.

Uszkodzenia ciała 59-latki są bardzo poważne. Kobieta trafiła do szpitala. Oprawca z kolei został odwieziony do policyjnej celi.

Więcej o: