Polska barmanka pobita we W這szech. Wyzywali i krzyczeli: "Wracaj do Polski"

We W這szech trzech sprawc闚 pobi這 polsk barmank. Do napa軼i dosz這 po tym, gdy kobieta zwr鏂i豉 klientom baru uwag, 瞠by nie palili papieros闚 w miejscu, kt鏎e nie jest do tego przeznaczone. Miejscowa prokuratura uzna豉 atak za napa嗆 o pod這簑 ksenofobicznym.
Zobacz wideo

Jak podaje RMF FM, do pobicia polskiej barmanki doszło we wrześniu tego roku w miejscowości Teano. Włoska prokuratura poinformowała o sprawie dopiero teraz, po zakończeniu śledztwa przeciwko dwóm mężczyznom i kobiecie, którzy zaatakowali Polkę w barze, w którym pracowała.

Czytaj też:  Przyszedł z partnerką do restauracji i obmacywał kelnerkę. Dziewczyna go znokautowała

Włochy. Pobito polską barmankę

Do pobicia doszło po tym, jak polska barmanka poprosiła 35-letnią kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 37 i 56 lat, żeby przeszli do sali dla palaczy. Wtedy W這si zaczęli wyzywać polską barmankę. - Przyjeżdżasz z Polski rozkazywać nam Włochom? Wracaj do Polski - krzyczeli do kobiety. 

Później Włosi pobili Polkę, a wszystko zarejestrowały kamery monitoringu. Kobieta trafiła do szpitala, a sprawą zajęły się policja i włoska prokuratura, która postawiła im zarzut napaści na tle nienawiści narodowościowej. Sprawcy napaści trafili do aresztu domowego.

Wi璚ej o:
We udzia w dyskusji:
Polska barmanka pobita we W這szech. Wyzywali i krzyczeli: "Wracaj do Polski"
Aby skomentowa ten i inne artyku造 zapraszamy na forum.gazeta.pl