18-latek z Florydy zgwałcił 15-latkę. Wpadł, bo nie wyłączył mikrofonu w słuchawkach

18-latek z Florydy usłyszał zarzuty za gwałt na 15-latce. Policja dowiedziała się o sprawie od innego gracza, z którym grał on na konsoli. Zanim sprawca rzucił się na ofiarę, nie wyłączył mikrofonu w słuchawkach.

18-letni Daniel Enrique Fabian z USA grał na konsoli w popularną grę komputerową Grand Theft Auto razem z innym graczem. Uczestnicy gier na konsolach zazwyczaj porozumiewają się między sobą za pomocą słuchawek z podłączonymi mikrofonami.

USA. 18-latek zgwałcił 15-latkę. Wpadł, bo nie wyłączył mikrofonu w słuchawkach

W pewnym momencie rozgrywki nastała przerwa. Jego współgracz usłyszał więc przez mikrofon zamontowany w słuchawkach, którego Fabian nie wyłączył, jak ten zaatakował kobietę przy jej wyraźnym sprzeciwie i płaczu. Mężczyzna powiadomił policję - informuje BBC.

Ofiarą okazała się 15-latka, która zeznała, że napastnik zakrył jej usta ręką, by nie krzyczała, rzucił na łóżko, po czym zgwałcił. Jak informuje lokalny oddział telewizji FOX, badania medyczne potwierdziły wersję nastolatki.

Fabian usłyszał zarzut zgwałcenia dziecka między 12 a 16 rokiem życia. Zgodnie z prawem stanu Floryda grozi mu do 15 lat więzienia.

Więcej o: