Donald Trump wpisał się do polskiej księgi pamiątkowej. Wystarczyło mu osiem słów

Kancelaria Prezydenta Andrzeja Dudy opublikowała zdjęcia wpisu w księdze pamiątkowej, jakiego dokonał prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump. Chociaż wpis miał dotyczyć 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, amerykański przywódca się do tego nie odniósł.

Prezydent Donald Trump podczas wtorkowej wizyty polskiej pary prezydenckiej w Białym Domu zamieścił wpis w księdze pamiątkowej z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zdjęcie wpisu zamieściła na Twitterze Kancelaria Prezydenta Andrzeja Dudy. Amerykański prezydent nie odniósł się w ogóle do rocznicy.

"Panie prezydencie, to wspaniale być z panem!" - napisał Trump w księdze.Sposób, w jaki prezydent Stanów Zjednoczonych dokonuje wpisów pamiątkowych, od początku zwraca uwagę publicystów i komentatorów. W ubiegłym roku pisaliśmy o tym, co Trump umieścił w poświęconym ofiarom Holokaustu instytucie Jad Waszem.

"To ogromny zaszczyt być tutaj ze wszystkimi moimi przyjaciółmi - niesamowite, nigdy tego nie zapomnę!" - napisał krótko polityk.

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Donald Trump wpisał się do polskiej księgi pamiątkowej. Wystarczyło mu osiem słów
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl