Słowa Dudy o "Fort Trump" jak miód na uszy Donalda Trumpa. Prezydent USA zaczął robić miny

Jak sprawić, by raczej humorzasty Donald Trump uśmiechnął się szeroko? Ogłosić, że nazwie się jego nazwiskiem fort w Polsce. Najlepiej przed kamerami, będąc np. polskim prezydentem. Tak zrobił Andrzej Duda podczas konferencji w Waszyngtonie.

Warto zwracać uwagę na szczegóły. Zrobili to amerykańscy dziennikarze, którzy migiem wyłapali reakcję prezydenta USA Donalda Trumpa na słowa prezydenta Andrzeja Dudy.

Polski prezydent powiedział, że stała amerykańska baza nad Wisłą miałaby nazywać się "Fort Trump". Na nagraniach widać, że gdy padają te słowa, Trump nagle podnosi głowę, uśmiecha się, a potem wykonuje serię ciężkich do opisania ruchów twarzą i głową. Najwidoczniej taki pomysł mógł mu się spodobać.

Reakcję Trumpa możecie zobaczyć na nagraniach poniżej:

Słowa o "Fort Trump" głośne w USA

Słowa prezydenta Dudy o "Fort Trump" jako nazwie dla wspomnianej bazy przetaczają się przez amerykańskie media i serwisy społecznościowe. Tymczasem w sieci krążą już "wizualizacje" owego fortu.

Komplement o "Fort Trump" padł podczas konferencji prasowej w Białym Domu. Wszystko, co wydarzyło się dzisiaj w Waszyngtonie możecie znaleźć w relacji Gazeta.pl z wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w USA: Prezydent Andrzej Duda w USA. RELACJA NA ŻYWO.

Duda przed spotkaniem z Trumpem: "Będziemy rozmawiać o bezpieczeństwie i współpracy biznesowej"

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Więcej o: