Znaleziono ciało Polki zaginionej w Bułgarii. Kobiety poszukiwano od kilku tygodni

Znaleziono ciało 41-letniej Polki, która zaginęła pod koniec czerwca w miejscowości Pomorie w Bułgarii. Ze wstępnych ustaleń i doniesień lokalnych mediów wynika, że kobieta mogła popełnić samobójstwo.

41-letnia Polka ostatni raz była widziana w Pomorie w Bułgarii, około godz. 17. Kobieta była tam na wakacjach z rodziną. Na nagraniach z monitoringu widać, jak opuszcza hotel. Potem ślad po 41-latce zaginął. Spekulowano, że mogła utonąć lub zostać porwana.

W poszukiwania były zaangażowane nie tylko miejscowe władze i służby, ale także Fundacja ITAKA oraz ambasada RP w Sofii.

Jak podaje portal Novinite.com, policja odnalazła ciało polskiej turystki na leśnym terenie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta mogła targnąć się na swoje życie. Ciało zostanie poddane sekcji zwłok.

Potrzebujesz pomocy? To są miejsca, do których możesz się zgłosić

Jeśli konieczna jest interwencja kryzysowa (w przypadku zagrożenia życia) zadzwoń na numer alarmowy 112 lub poproś o pomoc na pogotowiu w miejscowym szpitalu psychiatrycznym.

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiednich miejsc. Z ekspertami mogą skontaktować się również bliscy osób, które wymagają pomocy.

Więcej o: