19-letnia modelka amatorka pozowała z rekinami. Jeden z nich zaatakował i wciągnął ją do wody

19-latka pozowała do zdjęć z rekinami, zanurzając się z nimi w wodzie. W pewnym momencie jedna z ryb złapała ją za nadgarstek i pociągnęła do wody, a wszystko zostało sfotografowane. Kobiecie na szczęście nic poważnego się nie stało.

19-letnia Katarina Zarutskie, zajmująca się amatorsko modelingiem (chwali się głównie na Instagramie), pozowała w trakcie jednej z sesji zdjęciowych na Bahamach z rekinami. Na tę okazję zanurzyła się w wodzie na kilka sekund, ale jeden z rekinów nagle złapał ją za rękę zębami i pociągnął do wody.

Ponieważ podczas sesji Zarutskie była z chłopakiem i jego ojcem, którzy fotografowali ją i nagrywali, jak pozuje, w sieci pojawiły się zdjęcia z tego momentu.

19-latka trafiła pod wodę na kilka sekund i udało jej się wyrwać nadgarstek ze szczęk rekina. Później odpłynęła jak najszybciej z poranioną ręką i wyszła z oceanu.

Po całym zajściu opisywała to tak NBC News: - Miał mój nadgarstek w szczękach, mogłam czuć jego zęby wbijające się w rękę.

Mimo tego, że wszystko wyglądało groźnie, Zarutskie miała sporo szczęścia - skończyło się na niewielkich obrażeniach.

19-letnia modelka choć najadła się strachu, pytana o to, czy ponownie wybierze się na pływanie z rekinami, odparła, że "niczego nie żałuje i zrobiłaby to jeszcze raz".

Widzisz małe pisklę? Lepiej go nie dotykaj. Odbierasz mu lekcję życia

Więcej o: