Tajlandia. Trener uwięziony w jaskini bardzo osłabiony. Oddawał jedzenie i wodę chłopcom

Spośród wszystkich osób uwięzionych w jaskini w Tajlandii najbardziej osłabiony jest 25-letni trener - informują media. Mężczyzna w czasie pobytu w jaskini miał oddawać chłopcom swoje jedzenie i wodę.

W jaskini w Tajlandii obecnie znajduje się pięć osób: 25-letni trener oraz czterech członków drużyny piłkarskiej. Akcja ratunkowa została zawieszona w poniedziałek na noc. Wznowiono ją we wtorek. 

Tajlandia. Trener oddawał jedzenie i wodę

Według informacji przekazanej przez BBC, to właśnie trener na tę chwilę jest najbardziej osłabiony. 25-letni Ekapol Chantawong miał oddawać swoje jedzenie i wodę chłopcom, w związku z tym jego stan zdrowia może być gorszy niż pozostałych.

Tajlandia. Tak wygląda ratowanie chłopców w jaskini >>>

Pod koniec ubiegłego tygodnia chłopcy uwięzieni w jaskini w Tajlandii przekazali przez ratowników listy do swoich rodzin. Swoją korespondencję przekazał również 25-letni trener. Przeprosił on rodziców dzieci, że doszło do takiej sytuacji i zadeklarował, że będzie się nimi opiekował najlepiej, jak potrafi.

W jaskini w Tajlandii uwięzionych jest pięć osób

Przypomnijmy, że podczas dzisiejszej akcji ratunkowej udało się wydostać z jaskini w Tajlandii kolejne cztery osoby. Łącznie uratowanych zostało ośmiu nastolatków. W jaskini zostało jeszcze wiec czterech chłopców i 25-letni trener. 

Elon Musk testuje "kabinę ratunkową" dla chłopców z jaskini. Powstała z części rakiety Falcon

Więcej o: