Mundial 2018. Na Meczu Polska - Japonia Agata Duda kibicowała z całych sił

Andrzej Duda mecz Polska - Litwa oglądał na Łotwie, razem z Polakami mieszkającymi w tym kraju. Agata Duda kibicowała razem z nimi.

Agata Duda dała się ponieść sportowym emocjom - na to wskazują zdjęcia z meczu Polska - Japonia, jakie pojawiły się Twitterze Kancelarii Prezydenta RP. 

Agata Duda i Agata Duda kibicowali z polskimi symbolami

Agata Duda ostatni występ polskiej reprezentacji oglądała na Łotwie, razem z polską społecznością i oczywiście z Andrzejem Dudą. Prezydent na mecz przywdział biało-czerwony szalik. Agata Duda też nie zapomniała o akcentach patriotycznych - była ubrana w koszulkę z godłem Polski.

Mecz Polska - Japonia. Oglądalność w TVP

Agata Duda i Andrzej Duda dołączyli tym samym do milionów kibicujących Polaków. Jak podał prezes TVP Jacek Kurski, mecz Polska - Japonia oglądało w TVP średnio 11,591 mln widzów (w momencie największej oglądalności 14,703 mln). To wyniki własnych pomiarów Telewizji Polskiej. 

Andrzej Duda na Łotwie

Czwartek to drugi dzień wizyty prezydenta Andrzeja Dudy na Łotwie. Wraz z ministrem obrony narodowej Mariuszem Błaszczakiem spotkał się z polskimi żołnierzami stacjonującymi w tym kraju. Później udał się na spotkanie z Polakami w Dyneburgu. To w tej miejscowości mieszka największa liczba naszych rodaków. Stanowią oni blisko 15 procent wszystkich mieszkańców tego prawie stutysięcznego miasta. 

Więcej o: