Mundial 2018. Mecz Polska - Kolumbia był meczem o wszystko. Polska przegrała 0:3 [WYNIK]

Mecz Polska - Kolumbia to był drugi mecz biało-czerwonych na mundialu w Rosji. Od wyniku zależała nasza dalsza obecność na mundialu. Niestety, przegraliśmy.

Mecz Polska - Kolumbia na Mundialu 2018 zwany był "meczem o wszystko". Reprezentacja Polski przegrała pierwsze spotkanie z Senegalem, więc od meczu z Kolumbią zależało bardzo wiele. 

Mundial 2018. Mecz Polska - Kolumbia. Wynik pierwszej połowy

Pierwsza połowa meczu Polska - Kolumbia zakończyła się wynikiem 1:0 dla Kolumbii. Kibice mieli nadzieję, że los uda się odmienić. 

Mecz Polska - Kolumbia. Druga połowa

W drugiej połowie Polacy nie strzelili żadnego gola. Przegraliśmy z Kolumbią 0:3. To przekreśla nasze szanse na mundialu 2018. Po meczu z Japonią reprezentacja Polski wróci do domu.

Robert Lewandowski, komentując mecz Polska - Kolumbia stwierdził: - Walczyliśmy jak najlepiej, ale na ten moment nic więcej nie mogliśmy zrobić. (...) Samą walką meczu się nie wygra. Trzeba dołożyć jakość - podsumował.

Koniec marzeń Polaków, żegnamy się z mundialem. Więcej o meczu Polska - Kolumbia na sport.pl.

Mecz Polska - Japonia

Kolejny mecz - pożegnania - biało-czerwoni zagrają w czwartek 28.06. O godz. 16.00 zmierzą się z reprezentacją Japonii. Japonia w niedzielnym meczu zremisowała z Senegalem 2:2.

Mecz Polska - Kolumbia. Tak kibicował Andrzej Duda

Więcej o: