Mundial 2018. Polska - Senegal 1:2. Kiedy mecze Polska - Kolumbia i Polska - Japonia?

Po przegranym wtorkowym meczu Polska - Senegal drużyna biało-czerwonych rozegra jeszcze dwa mecze podczas Mundialu w Rosji. Kiedy mecze Polska - Kolumbia i Polska - Japonia?

Mecz Polska - Senegal właśnie się zakończył. Niestety, przegraną Polaków. Był to pierwszy mecz polskiej reprezentacji podczas Mundialu 2018 w Rosji.

Mecz Polska - Senegal zakończył się wynikiem 1:2. Jedynego gola dla drużyny biało-czerwonych strzelił w 86. minucie Grzegorz Krychowiak.

Mundial 2018. Z kim i kiedy grają Polacy?

Co dalej czeka polską drużynę? W grupie H oprócz reprezentacji Polski i Senegalu są jeszcze Kolumbia i Japonia. Polskich piłkarzy czekają mecze z reprezentacjami tych właśnie krajów.

Mecz Polska - Kolumbia

Pierwszy mecz po przegranej z Senegalem Polacy rozegrają w niedzielę 24 czerwca. Po drugiej stronie boiska stanie reprezentacja Kolumbii. Mecz rozpocznie się o godzinie 20.

Kiedy mecz Polska - Japonia?

Ostatni mecz w fazie grupowej polska drużyna zagra przeciwko Japończykom. Mecz odbędzie się w czwartek 28 czerwca. Rozpocznie się o godzinie 16.

STUDIO MUNDIAL SPORT.PL. Kolumbijscy kibice: Dla nas Polska to tylko Lewandowski. Jest bardzo niebezpieczny, ale my i tak wygramy 2:0!

Więcej o: