Mundial 2018. Przed meczem Polska-Senegal Polacy opanowali Moskwę

Mundial 2018 w Rosji ruszył w piątek. Ale to na mecz Polska - Senegal czekali polscy kibice. Z okazji meczu Polska - Senegal do Moskwy ruszyli Polacy, który w strefie kibica zamierzają obejrzeć mecz.

Prze meczem Polska - Senegal, po raz pierwszy podczas tegorocznego Mundialu w Rosji, Polacy opanowali Plac Czerwony. Strefa kibica w Moskwie od początku Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej cieszy się dużą popularnością wśród fanów tego sportu. We wtorek króluje w niej kolor biało-czerwony. O godzinie 17 reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentacją Senegalu.

Polscy kibice w Moskwie czekają na mecz Polska - Senegal:

Mundial 2018. Mecz Polska-Senegal - gdzie oglądać?

Przypomnijmy, że mecz Polska-Senegal będzie za darmo transmitowany na kanale TVP oraz na TVP Sport. Spotkanie będzie można obejrzeć też w Internecie poprzez bezpłatny stream udostępniany na stronie TVP.

Gdzie na świeżym powietrzu będzie można obejrzeć mecz Polska-Senegal? Zobacz, gdzie będą strefy kibica w największych miastach w Polsce >>>

STUDIO MUNDIAL SPORT.PL. "Polska dawaj!". Wiśniowski o kadrze przed MŚ: Oni nie są zestresowani. Oni są skoncentrowani. Atmosfera jest lepsza niż przed Euro

Więcej o: