Mundial 2018. Gol w meczu Rosja-Arabia Saudyjska. Spontaniczna reakcja Władimira Putina

Mistrzostwa świata w piłce nożnej rozpoczęły się w czwartek. Podczas meczu Rosja-Arabia Saudyjska Władimir Putin wymownie spojrzał na następcę tronu Arabii Saudyjskiej po golu Rosji.

Mundial 2018 rozpoczął się meczem między Rosją i Arabią Saudyjską w Moskwie. Tradycyjnie podczas rozgrywek mistrzostw świata w piłce nożnej na trybunach zasiedli przedstawiciele władz obydwu państw - prezydent Rosji Władimir Putin i następca tronu Arabii Saudyjskiej, Muhammad ibn Salman.

Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Rosja-Arabia Saudyjska

Już w trzynastej minucie pierwszego meczu mistrzostw świata w piłce nożnej gospodarze strzelili gola. Autorem tej bramki był rosyjski piłkarz, Jurij Gaziński. Chwilę później kamery pokazały lożę, w której siedzieli Władimir Putin i Ibin Salman. Prezydent Rosji rozłożył ręce w wymownym geście. Panowie od razu jednak serdecznie uścisnęli sobie ręce.

Reakcję Władimira Putina możecie zobaczyć na filmie poniżej.

Później Rosjanie dołożyli jeszcze cztery gole i wygrali z Arabią Saudyjską 5:0. Władimir Putin żywo reagował także w dalszej części meczu.

Mistrzostwa świata w piłce nożnej. Wkrótce mecz Polaków

Mistrzostwa świata w piłce nożnej będą trwały do 15 lipca. Już 19 czerwca po raz pierwszy na Mundialu 2018 pokażą się Polacy. Zagrają z Senegalem.

W Sejmie w czasie meczu Rosja - Arabia Saudyjska była prawie pusta sala. Mistrzostwa świata w piłce nożnej chyba udzieliły się posłom.

STUDIO MUNDIAL SPORT.PL. "Polska dawaj!". Wiśniowski o kadrze przed MŚ: Oni nie są zestresowani. Oni są skoncentrowani. Atmosfera jest lepsza niż przed Euro

Więcej o: