Żona bogacza zgubiła klucze i zasnęła pod domem. 19-latka straciła pierścionek wart 2,6 mln zł

19-letnia żona rosyjskiego bogacza przekonała się, że zapominalstwo może słono kosztować. Oprócz pierścionka wartego 47 milionów rubli, straciła torebkę za 8 tys. dolarów.

Rosyjskie media donoszą, że modelka 19-letnia Liza Adamienko padła ofiarą kradzieży - tak przynajmniej twierdzi ona sama. Adamienko to żona 56-letniego byłego członka zarządu rosyjskiego giganta Łukoilu Walentina Iwanowa.

Do całego zajścia doszło 5 maja, gdy 19-latka zadzwoniła na policję po imprezie ze znajomymi. Jak mówiła funkcjonariuszom, nie mogła dostać się do swojego mieszkania w Moskwie, ponieważ zgubiła klucze.

Z tego powodu zasnęła przed wejściem do lokalu. Gdy się obudziła, zauważyła, ze z jej palca zniknął pierścionek z diamentami wart około 47 milionów rubli (ponad 2,6 mln zł). Stracić miała też torebkę Chanel za około 8 tys. dolarów (28 tys. zł).

Sprawa nabrała rozgłosu, ponieważ para jest znana w Rosji. Ich ślub w 2016 roku wywołał niemały skandal - Liza (rocznik 1999) miała niecałe 17 lat, gdy stanęła na ślubnym kobiercu. Jej partner urodził się natomiast w roku 1962 - dzieli ich więc 37 lat różnicy.

Sama dziewczyna też dbała o to, by o niej nie zapomniano - chętnie dzieliła się zdjęciami na Instagramie, na których pozowała na tle jachtów, drogich aut czy fotografowała się podczas zakupów.

Z kleszczami nie ma żartów. Coraz więcej z nich przenosi groźne kleszczowe zapalenie mózgu

Więcej o: