32-letnia Polka zabita w Berlinie na oczach dzieci. Jej mąż już wcześniej był karany

Mieszkająca w Berlinie Polka Patrycja F. została zamordowana przez swojego męża na oczach ich dzieci - podają niemieckie media. 39-letni Ahmed T. jest w rękach policji.

Policja otrzymała zgłoszenie od sąsiadów w czwartek o godzi. 20:30. W mieszkaniu w berlińskiej dzielnicy Wedding znaleziono ciało 32-letniej kobiety z ranami zadanymi nożem  - opisuje tagesspiegel.de. Pomimo prób resuscytacji, ratownikom nie udało się jej pomóc. Portal bz-berlin.de podaje, że ofiara nazywała się Patrycja F.

Na miejscu zatrzymano jej 39-letniego męża  Ahmeda T. W mieszkaniu było też czworo dzieci w wieku od dwóch do 11 lat. Ojciec prawdopodobnie zamordował matkę na ich oczach

Historia przemocy domowej

Policja kryminalna prowadzi śledztwo i na razie nie zdradza szczegółów. Według mediów motywem morderstwa mogła być zazdrość i fakt, że kobieta chciała rozwieść się z mężem po 11 latach związku.

Media podkreślają, że mężczyzna był już notowany, m.in. za przemoc domową. 39-latek miał na koncie liczne wyroki. Był dawniej związany z klubem motocyklistów Hells Angels.

Policja była wzywana do domu w związku z przemocą - także w dniu morderstwa. Kilka godzin przez zabiciem partnerki Ahmed T. miał grozić jej nożem i krzyczeń, że "wytnie jej mózg". Uciekł po pojawieniu się na miejscu policji, później jednak wrócił.

Mężczyzna został aresztowany. Dzieci trafiły pod opiekę niemieckiego urzędu ds. młodzieży.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o: