17-latek obraził na YT bossa gangu. Ten go ukarał. Ciało zidentyfikowano tylko dzięki tatuażom

Youtuber i gwiazda Instagrama o pseudonimie "El Pirata de Culiacan" został rozstrzelany w barze. 17-latek chwalił się w internecie imprezami i prowokującym stylem życia. Zamordowano go krótko po tym, jak obraził szefa gangu.

Youtuber bawił się na imprezie w meksykańskim Jalisco, kiedy grupa uzbrojonych osób weszła do baru i otworzyła ogień. 17-latek został raniony kilkanaście razy. Władzom udało się zidentyfikować ciało dzięki tatuażom - informuje "Washington Post".

"Pirat z Culiacan"

Zabity 17-latek szerzej znany był w internecie jako "El Pirata de Culiacan". Tak naprawdę nazywał się Juan Luis Lagunas Rosales. Pochodził z regionu Sinaloa w Meksyku, który słynie z mafii narkotykowych i ekstremalnie wysokiej przestępczości. 

W wieku 15 lat Lagunas porzucił szkołę i przeprowadził się do miejscowości Culiacan, od której pochodzi jego internetowa ksywka. Z początku utrzymywał się z mycia samochodów, jednak szybko zdobył popularność wśród imprezowego towarzystwa w mieście, co rozpoczęło jego internetową sławę. 

Życie na krawędzi

Chłopak zamieszczał w internecie nagrania i zdjęcia z imprez. Jego arogancki styl bycia i dziecinnie wyglądająca twarz sprawiła, że profile społecznościowe "Pirata z Culiacan" zdobyły duży rozgłos. W wieku 17 lat miał już ponad milion polubień na Facebooku i 300 tys. obserwujących na Instagramie. Zaczął występować w teledyskach i promocjach artystycznych.

 

Zadarł z niewłaściwymi ludźmi

To właśnie wielka popularność Lagunasa prawdopodobnie sprowadziła na niego nieszczęście. W jednym z niedawnych filmików na YouTube pijany chłopak obraził niewybrednym tekstem bossa kartelu narkotykowego, Nemesia Ocegerę Cervantesa, znanego szerzej jako "El Mencho". 

Portal "El Pais" zauważa, że niedługo po zamieszczeniu tego nagrania youtuber został rozstrzelany w barze przez "nieznanych sprawców". Oficjalnie nikt nie potwierdził związku między tymi zdarzeniami. 

Oto nagranie z pogrzebu "Pirata z Culiacan":

 

Poćwiartowane zwłoki, łódź podwodna i ekscentryczny wynalazca. Tą zbrodnią żyje cała Dania

Więcej o: