Youtuber Chris-RS dosiada motocykla Kawasaki Z800. Za pomocą kamery rejestruje ciekawe i zabawne zachowania na francuskich drogach.
Teraz też zapowiadało się humorystycznie, bo założył strój Świętego Mikołaja. Rzeczywistość po chwili okazała się zupełnie inna.
Na jednym z paryskich skrzyżowań był świadkiem, jak kobieta za kierownicą renault nie zatrzymała się na czerwonym świetle i potrąciła na przejściu pieszego.
Po chwili jej auto stanęło. "Święty Mikołaj" zszedł z motoru i podbiegł do niej. Wtedy sprawczyni wypadku zaczęła ucieczkę.
Szalony pościg po francuskich ulicach trwał kilka minut. Inne auta próbowały pomóc, ale kobieta cały czas wymykała się blokadom.
W końcu udało się ją zatrzymać - motocyklista natknął się na zmotoryzowanych policjantów, którzy szybką ją ujęli.
- Zawsze chciałem być policjantom, ale oblałem testy - powiedział Chris-RS funkcjonariuszom.
Po drodze mieszkańcy Paryża pozdrawiali bohatera na czerwonej maszynie. - Świetnie wyglądasz - skomplementowała go starsza kobieta.
W tym roku Święty Mikołaj prezenty zaczął rozdawać w Paryżu już przed Bożym Narodzeniem.