Nauczycielka umawiała się na seks z uczniem. Czekała przy świecach, gdy przyszła policja

22-letnia nauczycielka chemii z amerykańskiego stanu Oklahoma umawiała się na seks ze swoim nieletnim uczniem. Chłopiec miał w telefonie jej roznegliżowane zdjęcia. Gdy rodzice je zobaczyli, do akcji wkroczyła policja.

Szeryf hrabstwa Canadian w Oklahomie poinformował, że na policję zgłosili się rodzice chłopca, których zaniepokoiło to, co znaleźli w telefonie syna. Były tam pikantne zdjęcia 22-latki. Rodzice skojarzyli, że może to być nauczycielka chemii ze szkoły syna. Z korespondencji wynikało, że kobieta już wcześniej umawiała się z nim na seks.

Rodzice przynieśli w środę telefon dziecka do biura szeryfa. Policjanci potwierdzili ich obawy, znaleźli też wiadomość, że kolejna randka zaplanowana była właśnie na popołudnie tego dnia.

Policjanci postanowili wykorzystać telefon chłopca do kontaktu z Hunter Day, bo o niej mowa. Wysłali wiadomość z pytaniem czy spotkanie aktualne. Nauczycielka odpowiedziała, że tak i napisała, by chłopak się pospieszył, żeby zdążył przed powrotem jej męża z pracy. 

Gdy funkcjonariusze byli już w pobliżu domu kobiety, wysłali wiadomość "Jestem na miejscu". "Drzwi otwarte, jak zwykle" - odpowiedziała kobieta. Policjanci weszli do środka. Zastali kobietę w salonie, przy zgaszonych światłach i zapalonych świeczkach, ubraną w T-shirt i spodenki treningowe. 

Policjanci wyjaśnili cel niespodziewanej wizyty, a kobieta przyznała się do nielegalnych stosunków seksualnych z nieletnim chłopcem. Przyznała też, że wysyłała mu swoje zdjęcia w bieliźnie, a chłopiec wysyłał jej fotografie swoich genitaliów. 

Hunter Day trafiła za kratki, usłyszała zarzuty gwałtu drugiego stopnia, nagabywania nieletniego na seks oraz posiadania pornografii dziecięcej.  

- To klasyczny przypadek poważnego naruszenia zaufania publicznego. Nauczyciele powinni chronić i wychowywać nasze dzieci, a nie angażować je w nieodpowiednie kontakty seksualne - skomentował szeryf hrabstwa Chris West.

To był najkrwawszy rok w historii USA

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Nauczycielka umawiała się na seks z uczniem. Czekała przy świecach, gdy przyszła policja
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl