Polak pobity w londyńskim metrze. Policja opublikowała zdjęcia członków gangu

Brytyjska policja opublikowała zdjęcia osób, które są podejrzane o udział w pobiciu dwóch mężczyzn na stacji londyńskiego metra. Jedną z ofiar jest Polak, który trafił do szpitala z pękniętą czaszką.

W niedzielę na stacji Oxford Circus w londyńskim metrze pobito dwóch mężczyzn. Jednym z nich jest Polak, który z pękniętą czaszką i krwawieniem wewnętrznym trafił do szpitala. Drugi z pobitych mężczyzn, który również odniósł lekkie obrażenia, w miarę szybko opuścił szpital.

"To nie był sprowokowany atak"

Wśród podejrzanych jest kilkanaście osób. Policja opublikowała ich wizerunki i prosi o kontakt wszystkich, którzy byli świadkami pobicia lub mają jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanych.

- To nie był sprowokowany atak - powiedział śledczy Gabriel Oresajo z brytyjskiej policji transportowej (BTP).  - Jestem gotów porozmawiać z każdym, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia - dodał.

Londyńska policja podaje dwa numery, pod którymi można przekazywać informacje na temat zdarzenia: 0800 40 50 40 i 0800 555 111.

Polak pobity w londyńskim metrze. Zdjęcia podejrzanychPolak pobity w londyńskim metrze. Zdjęcia podejrzanych Fot. Brytyjska Policja / British Transport Police

Potrzebujesz wezwać pomoc? Czy wiesz, jak prawidłowo korzystać z numerów alarmowych?

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Polak pobity w londyńskim metrze. Policja opublikowała zdjęcia członków gangu
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl