Kilka kilometrów nad ziemią odkryła, że mąż ją zdradza. Rozpętała piekło na pokładzie

Kobieta odkryła małżeńską niewierność, gdy mąż uciął sobie drzemkę na pokładzie samolotu Qatar Airways, którym lecieli na Bali. Dowód znalazła przeglądając zawartość smartfona śpiącego właściciela. To, co działo się później, skłoniło pilota do nieplanowanego lądowania.

Historię małżeństwa z Iranu opisała Al Arabiya. Para leciała 5 listopada wraz z małym dzieckiem z Dohy na Bali. 

Gdy godzinę po starcie mąż zapadł w błogi sen, podejrzewająca niewierność żona postanowiła przejrzeć zawartość jego smartfona. Telefon był zabezpieczony, ale przyłożenie kciuka śpiącego właściciela w tej sytuacji nie było problemem. 

Zawartość smartfona potwierdziła podejrzenia żony. Kobieta wywołała taką awanturę, że interweniować musiała załoga maszyny. To nie pomogło. Kobieta była pijana i chociaż jej furia koncentrowała się na niewiernym mężu, dostało się także personelowi pokładowemu.

Widząc, że sytuacja wymyka się spod kontroli, pilot zdecydował, że małżonkowie wraz z dzieckiem muszą jak najszybciej opuścić pokład. Maszyna została zawrócona i, choć lot planowany był jako bezpośredni, wylądowała w Cennaj na południu Indii.

Po tym, jak rodzina opuściła pokład, samolot odleciał na Bali. Po wytrzeźwieniu kobiety wszyscy troje odlecieli do Kuala Lumpur, a stamtąd z powrotem do Dohy.  

“Z uwagi na szacunek dla prywatności pasażerów" linie Qatar Airways nie skomentowały incydentu.

Kiedy Hannah Foraker wróciła do domu ze szkolenia wojskowego, czekała na nią radosna niespodzianka

Więcej o: