USA: matka upiekła żywcem swoich synów. Ojciec zobaczył ciała na transmisji wideo

24-letnia Lamora Williams z Atlanty została oskarżona o zabicie dwóch synów. Kobieta miała włożyć dzieci do piekarnika i włączyć go.

Jeden z chłopców miał rok, a drugi dwa lata. Policja nie podała jeszcze wyników autopsji, ale na ciałach dzieci są oparzenia - podaje lokalny serwis AJC.com.

Matka miała zamknąć chłopców w piekarniku i włączyć go. Później połączyła się z ojcem chłopca za pomocą połączenia wideo. Mężczyzna zauważył leżące na podłodze ciała chłopców i zawiadomił policję. Niestety, gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, chłopcy byli już martwi.

Rodzina Williams twierdzi, że kobieta od dawna cierpiała na zaburzenia psychiczne, być może także depresję poporodową. 24-latka miała wcześniej zostawiać dzieci bez opieki i próbować podciąć sobie żyły.

- Moja córka jest chorą osobą, jeśli naprawdę to zrobiła. Była w złym stanie, a ojciec jej dzieci ją zostawił. Mówiłam mu, że stanie się tragedia, że Lamora zrobi coś sobie lub dzieciom - powiedziała matka oskarżonej dziennikarzom CBS. Dodaje, że mówiła o problemach córki opiece społecznej, ale nikt nie zareagował.

Weź udział w dyskusji:
USA: matka upiekła żywcem swoich synów. Ojciec zobaczył ciała na transmisji wideo
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl