Ojciec za karę kazał stać córce nocą na ulicy. Policja właśnie znalazła ciało trzylatki

Trzyletnia Sherin Mathews ostatni raz była widziana 7 października rano. Od tego czasu trwały poszukiwania, prowadzone przez policję i wolontariuszy. Teraz funkcjonariusze sądzą, że znaleźli jej ciało.

Sprawa zaginięcia trzylatki w Teksasie wywołała szczególne oburzenie, gdyż przyczynił się do niej ojciec dziewczynki. 37-latek zdenerwował się, ponieważ nie chciała wypić mleka. Kazał jej za karę stanąć przy drzewie obok domu. Gdy po kilkunastu minutach wrócił po córkę, już jej nie było.

Mężczyzna usłyszał zarzuty związane z pozostawieniem dziecka i narażeniem go na niebezpieczeństwo. Tymczasem policja rozpoczęła zakrojone na szeroką skalę poszukiwania. 

W niedzielę policjanci poinformowali, że po dwóch tygodniach poszukiwań udało się im znaleźć ciało dziecka. Znajdowało się ono niecały kilometr od domu, w którym mieszkała dziewczynka - podaje "Dallas News". Choć czekają jeszcze na wyniki badań, to podają, że najprawdopodobniej jest to ciało trzyletniej Sherin. 

Dziewczynka cierpiała m.in. na zaburzenia mowy. Amerykańska rodzina adoptowała Sherin dwa lata temu z domu dziecka w Indiach.

Więcej o: