Ważąca 147 kilogramów ciotka usiadła na 9-latce, żeby ją ukarać. Tragiczny finał

Amerykanka chciała ukarać 9-letnią siostrzenicę, więc na niej usiadła. Dziewczynka nie wytrzymała jednak ciężaru kobiety i krótko po zdarzeniu zmarła w szpitalu.

Jak podaje ABC News, w Pensacoli na północnym-zachodzie Florydy w nocy z piątku na sobotę doszło do rodzinnej tragedii. 64-letnia Veronica Green Posey opiekowała się siostrzenicą, 9-letnią Dericką. W pewnym momencie, by wymierzyć jej karę, ważąca 147 kilogramów kobieta usiadła na dziewczynce. Mimo że po dziesięciu minutach Dericka zaczęła skarżyć się na problemy z oddychaniem, Posey nie przestała. Siedziała na niej przez 12 minut.

Gdy ciotka w końcu ją uwolniła, dziewczynka zemdlała. Kobieta zadzwoniła na pogotowie i zaczęła sztuczne oddychanie. Medycy dotarli na miejsce o 01:35. Stwierdzili, że dziewczynka nie odpowiada i zawieźli ją do szpitala, gdzie krótko po tym zmarła.

Szczególne okrucieństwo

Posey aresztowano pod zarzutem szczególnego okrucieństwa wobec dziecka i spowodowania jego śmierci. Wcześniej kobieta miała bić dziewczynkę metalową rurą i linijką.

Prokuratura oskarżyła też innych członków rodziny, 69-letnią Grace Joan Smith oraz 62-letniego Jamesa Edmunda Smitha, którzy jako świadkowie nie zareagowali na krzywdę dziecka. Kobiecie, podobnie jak ciotce, postawiono zarzut znęcania się nad dziewczynką.

Rodzina była znana opiece społecznej, podaje "Daily Mail".

 Wyszła za kaucją

Veronica Green Posey opuściła areszt za kaucją 125 tys. dolarów. Grace and James Smith, których kaucje wynoszą 75 tys. i 50 tys, dolarów, wciąż przebywają w Escambia County Jail.

"W niedzielę mnie nie ma, bo odmawiam pacierze". Prześwietlamy argumenty za zakazem handlu [MAKE POLAND GREAT AGAIN odc. 7]

Więcej o: