Polka wielokrotnie zgwałcona we włoskim Rimini. Sprawców było kilku, zaatakowali na oczach jej męża

26-latka została zaatakowana na plaży w nocy z piątku na sobotę. Kobieta była wielokrotnie gwałcona na oczach swojego męża, którego wcześniej dotkliwie pobili napastnicy.

Włoskie media opisują, że polskie małżeństwo wybrało się na spacer na plażę w piątek późnym wieczorem. W pewnym momencie para została zaatakowana przez czterech napastników. Mężczyźni najpierw pobili męża 26-latki, a później na jego oczach dokonali wielokrotnego, zbiorowego gwałtu.

Horror kobiety trwał całą noc; dopiero wczesnym rankiem sprawcy zostawili małżeństwo i uciekli w nieznanym kierunku. Wtedy parze udało się zawiadomić policję - kobieta natychmiast została przewieziona do szpitala, gdzie towarzyszy jej mąż. 

Policja deklaruje, że zrobi wszystko, by ująć sprawców i apeluje do mieszkańców o wszelkie informacje, które mogłyby w tym pomóc.Część mediów podaje, że poszukiwani to obywatele Afryki Północnej, jednak tych doniesień nie potwierdzają jednak na razie czołowe włoskie dzienniki - "Corriere della Sera" czy "La Stampa".

Władze miasta wyraziły ubolewanie i przekazały wyrazy współczucia poszkodowanym. Zapewniły też, że otoczą Polaków opieką i będą się starały przyjść im z wszelką potrzebną pomocą.

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Polka wielokrotnie zgwałcona we włoskim Rimini. Sprawców było kilku, zaatakowali na oczach jej męża
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl