Kamery wyłapały ten dziwny komplement Trumpa dla Brigitte Macron. Co miał na myśli?

Po kilku dniach Donald Trump powrócił do Europy. Tym razem prezydent USA składa wizytę we Francji, gdzie podczas spotkań z pierwszą damą Brigitte Macron dziennikarze przyłapali go na drobnych niezręcznościach.

Pierwsza z nietypowych sytuacji miała miejsce już podczas powitania przed Pałacem Elizejskim. W trakcie wymiany pocałunków i uścisków dłoni pomiędzy parami prezydenckimi z Francji i Stanów Zjednoczonych, Donald Trump w pewnym momencie najpierw złapał Brigitte Macron za prawą rękę, po czym niespodziewanie szarpnął ją. Możecie to zobaczyć na filmie poniżej.

Przywódcy obu krajów wraz z małżonkami jeszcze tego samego dnia odwiedzili paryski Pałac Inwalidów, w którym znajdują się m.in. prochy Napoleona Bonaparte. I to właśnie tam kamery zarejestrowały nieco dwuznaczne słowa amerykańskiego prezydenta.

Donald Trump powiedział bowiem pierwszej damie Francji, że jest ona "w bardzo dobrej fizycznej formie". Dziennikarze zastanawiają się teraz, czy był to wyjątkowo szczery komplement z jego strony, czy wręcz zamierzony przytyk wobec Brigitte Macron.

W trakcie niedawnej francuskiej kampanii prezydenckiej wielokrotnie podkreślano, że żona Emmanuela Macrona jest od niego starsza o 24 lata. Co ciekawe, dokładnie taka sama różnica wieku dzieli Donalda i Melanię Trump.

Wystawna kolacja na wieży Eiffla. Wizyta Trumpa w Paryżu [GALERIA] >>>

Więcej o: