Donald Trump zapomniał się podczas uroczystości. Na szczęście obok stała Melania [WIDEO]

Jak co roku, przed Białym Domem odbyło się wielkanocne spotkanie pary prezydenckiej z dziećmi. Podczas wydarzenia prezydent Donald Trump nie ustrzegł się przed małą wpadką.

W Stanach Zjednoczonych jest już tradycją, że w wielkanocny poniedziałek para prezydencka przyjmuje przed Białym Domem rodziny z dziećmi. Wtedy odbywa się m.in. szukanie kolorowych świątecznych jajek, które zostają ukryte w różnych częściach ogrodu.

Tłumy przed Białym Domem, a wśród nich.. wielki królik. Zobacz zdjęcia z wielkanocnego poniedziałku w Waszyngtonie >>>

Tegoroczna uroczystość odbiła się w amerykańskich mediach echem nie tylko dlatego, że to pierwsze wielkanocne wydarzenie organizowane przez Donalda Trumpa.

Kamery zarejestrowały także dość zabawny moment. W chwili, gdy przed Białym Domem rozbrzmiał amerykański hymn, prezydent nie położył dłoni na piersi, tak, jak nakazuje tamtejszy zwyczaj. Głowie państwa przypomniała jednak o tym szybko pierwsza dama Melania Trump.

Jedną z atrakcji poniedziałkowego spotkania był tzw. wyścig jajek, podczas którego dzieci toczyły je z wykorzystaniem drewnianych łyżek. Mali uczestnicy mogli także wysłuchać fragmentu książki przeczytanej przez pierwszą damę.