Kolejna wpadka linii United. Wyrzucili z samolotu narzeczonych lecących na swój ślub

Zła passa United Airlines trwa. W ubiegłą niedzielę z pokładu jednego z jej samolotów siłą wywleczono pasażera, innemu na głowę spadł skorpion, teraz para lecąca na swój własny ślub została wyproszona z samolotu.

Para narzeczonych lecąca z Houston w Teksasie na swoje wesele na Kostaryce została wyrzucona z samolotu United przez urzędnika służb. Jak podają media, nie jest jasne, dlaczego tak się stało. Wydarzyło się to niecały tydzień po tym, jak 69-letniego pasażera linii siłą wywleczono z samolotu. Film z akcji zbulwersował ludzi na całym świecie, mężczyzna zamierza pozwać linię. Tego samego dnia podczas innego lotu United skorpion na pokładzie ukąsił mężczyznę. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

United powiedziało, że para kilkakrotnie próbowała usiąść na miejscach, za które nie zapłaciła i nie stosowała się do poleceń załogi. Jednak wersja samych zainteresowanych jest nieco inna. Michael Hohl i jego narzeczona Amber Maxwell powiedzieli, że na ich miejscach spał rozłożony inny pasażer. Nie chcieli go budzić, więc zdecydowali się poszukać innych miejsc w tej samej klasie. Kiedy przesiedli się kilka rzędów dalej, załoga odmówiła im dopłacenia za miejsca i kazała wrócić na swoje miejsca.

W końcu pojawił się urzędnik agencji federalnej, który polecił parze opuścić pokład samolotu. Narzeczeni zgodzili się to zrobić, choć nie wiedzą, dlaczego zostali wyproszeni. - Powiedzieli nam, że byliśmy niezorganizowani i stanowiliśmy zagrożenie dla lotu, bezpieczeństwa i innych klientów - mówił Hohl w wywiadzie dla KHOU. Ich lot został przełożony na niedzielę.

A TERAZ ZOBACZ: Widok taki, że miękną nogi. Przeszklony basen 150 metrów nad ulicą

Więcej o: