"Melania Trump kradnie show!". Sukienka pierwszej damy wywołała dyskusję

Melania Trump, żona Donalda Trumpa, pojawiła się na dzisiejszej inauguracji w sukience Ralpha Laurena. Ubiór nowej pierwszej damy jest jednym z głównych tematów podejmowanych dziś przez media.

To, że dzisiejsza kreacja Melanii Trump będzie dokładnie oceniana i analizowana, było jasne od początku. Niewiele osób spodziewało się jednak, że nowa pierwsza dama Stanów Zjednoczonych będzie porównywana do legendarnej już Jackie Kennedy, żony prezydenta USA Johna F. Kennedy'ego.

Zobacz dzisiejszą kreację Melanii Trump. ZDJĘCIA>>>

Wszystko za sprawą sukienki zaprojektowanej przez Ralpha Laurena. Melania Trump pojawiła się w niej na uroczystym powitaniu Donalda Trumpa przez prezydenta Baracka Obamę.

"Melania wygląda oszałamiająco!", "Uwielbiam jej niebieską sukienkę", "Melania Trump kradnie show!", "Sukienka Melanii Trump jest nieprawdopodobnie doskonała"  - zachwycają się użytkownicy Twittera.

Nie brakuje jednak i złośliwych uwag. Niektórzy porównują strój Melanii Trump do kostiumów uczennic szkoły magii w Beauxbatons z filmu "Harry Potter i Czara Ognia".

Pojawiają się też głosy, że nowa pierwsza dama powinna zrezygnować z drogiej sukienki od projektanta na rzecz ubrań ze sklepów, w których kupują zwykli Amerykanie.

Zobacz także: Donald Trump prezydentem USA: Będę prezydentem wszystkich Amerykanów