Pamiętacie chłopczyka z tego przerażającego zdjęcia? Nieprzytomna kobieta to nie jego matka - nowe fakty

Matka 4-letniego chłopca, który jechał autem z odurzonymi heroiną babcią i jej partnerem, chce odzyskać prawa do opieki nad dzieckiem. Sama jest narkomanką i pracuje jako striptizerka.

Zdjęcie nieprzytomnej pary heroinistów w samochodzie opublikowała kilka dni temu policja w Ohio. 50-letnia Rhonda Pasek i jej 47-letni partner leżeli na przednich siedzeniach auta. Z tyłu siedział wystraszony 4-letni wnuk kobiety. Po tym incydencie dziecko trafiło pod opiekę ciotki i wujka. CZYTAJ WIĘCEJ >>>  

Zaledwie kilka tygodni wcześniej Rhonda Pasek uzyskała pełne prawo do opieki nad chłopcem. Matka chłopczyka 25-letnia Reva McCullough nie mogła zajmować się synem m.in. z powodu uzależnienia od kokainy. Przez to chłopiec urodził się jako wcześniak.

Jak informuje "Daily Mail" , kobieta pracuje obecnie jako striptizerka. Po tym, jak zobaczyła wstrząsające zdjęcia opublikowane przez policję, chce odzyskać chłopca. Ojciec dziecka najprawdopodobniej nie interesuje się tym, co dzieje się z jego synem. 

Reva McCullough zapewnia, że w przeciwieństwie do babci 4-latka, nigdy nie brała heroiny, stosowała za to kokainę i marihuanę. Twierdzi, że już nie bierze narkotyków i może opiekować się dzieckiem.

- Podjęłam w życiu dużo złych decyzji. Zaczęłam szaleć, kiedy skończyłam 18 lat - przyznała w rozmowie z "Daily Mail". 4-letni syn Revy od urodzenia nie miał stałych opiekunów. Zanim trafił do babci, zajmowali się nim jego pradziadkowie.

Zobacz także: Ciężko uwierzyć, że ktokolwiek chce to brać...

Więcej o: