To ich ostatnie chwile razem. Wnuczka pokazała poruszające zdjęcie jej dziadków, by coś udowodnić

"To najsmutniejsza rzecz, jaką widziałam" - napisała pod zdjęciem swoich dziadków ich wnuczka. Na fotografii mąż trzyma za rękę żonę, z którą spędził ponad 77 lat. Kobieta zmarła kilka godzin po zrobieniu zdjęcia.

"Moja babcia, 96, z moim dziadkiem,100, na kilka godzin przed jej śmiercią w ten weekend. 77 lat małżeństwa - napisała użytkowniczka RealLiveGirl zamieszczając zdjęcie swoich dziadków na portalu reddit.com. Na fotografii widać mężczyznę i kobietę w podeszłym wieku, którzy leżą na łóżkach i trzymają się za ręce. "Wiem, że to moi dziadkowie, ale to zdjęcie to najsmutniejsza, ale i najsłodsza rzecz, jaką widziałam" - pisze ich wnuczka, które zamieściła zdjęcie, by pokazać, że prawdziwa miłość naprawdę istnieje. 

Niewiele wiadomo o małżeństwie, które widać na zdjęciu. "Daily Mail"pisze jedynie, że ich wnuczka mieszka w San Francisco. Portal zwraca natomiast uwagę na to, jak bardzo scena uwieczniona na zdjęciu poruszyła użytkowników portalu reddit.com. Jeden z nich napisał, że gdy zobaczył post, postanowił natychmiast pogodzić się ze swoją żoną. "Dziś się pokłóciliśmy. O to, co zawsze - pieniądze, długie godziny pracy, o to, komu zależy bardziej, a komu mniej" - wspominał TorchTheRed, który opisał później, że po tym, jak zobaczył zdjęcie trzymającej się za ręce pary, obudził swoją żonę, przeprosił ją i powiedział, jak bardzo ją kocha. 

Więcej o: