Brutalnie ją gwałcił, zmuszał do picia kwasu. 14-latka z Delhi zmarła w męczarniach

• 14-latka gwałcona w grudniu i maju przez tego samego sprawcę zmarła• Dziewczynka pochodziła z Delhi, należała do najniższej kasty Dalit• Sprawca gwałtów zmuszał 14-latkę do picia żrących substancji

14-letnia dziewczynka z Delhi w Indiach zmarła w niedzielę po ciężkiej miesięcznej walce o życie - informuje NDTV. Zanim trafiła do szpitala, przez kilkanaście dni była bita, głodzona, wielokrotnie gwałcona i zmuszana do picia kwasu pomieszanego z sokiem. Sprawcą był jej sąsiad. Nastolatka wymiotowała w szpitalu krwią. Lekarzom nie udało się jej uratować.

Mężczyzna zgwałcił nastolatkę po raz pierwszy w grudniu. Został aresztowany, ale wyszedł za kaucją. Porwał dziewczynkę ponownie - w maju, tuż przed rozprawą sądową w sprawie gwałtu. Teraz, jak twierdzą rodzice dziewczynki, rodzina gwałciciela grozi kolejnymi porwaniami ich dzieci, jeśli nie dadzą mu spokoju. Sprawca ponownie trafił do aresztu.

Sprawę utrudnia fakt, że dziewczynka kilkukrotnie zmieniała zeznania i zaprzeczała gwałtom. Rodzice 14-latki są przekonani, że została do tego zmuszona, także ze względu na przynależność do kasty Dalit - najniższej w hierarchii.

Według narodowych statystyk, każdego dnia gwałcone są co najmniej cztery Dalitki. W marcu informowaliśmy o brutalnym gwałcie i podpaleniu w Delhi 15-latki przez 20-letniego sprawcę. CZYTAJ WIĘCEJ>>>

Zobacz także: Właśnie takich ludzi nam potrzeba. Aktorka uczy dziewczynki, jak bronić się przed gwałtem. Za darmo

Właśnie takich ludzi nam potrzeba. Aktorka uczy dziewczynki, jak bronić się przed gwałtem. Za darmo

Więcej o: