Patek, Porsche, Vacheron. Wszystkie zegarki Janukowycza [FOTO]

Znany na Ukrainie fotograf na swoim koncie na Facebooku zaprezentował ?wszystkie zegarki prezydenta Janukowycza?. Chodzi o czasomierze, które znalazły się na fotografiach szefa ukraińskiego państwa w latach 2006-2012. Pierwsze miejsce w rankingu zajmuje Patek Philippe Mens Grand Complications 5970 G 5970G-001.

Wiktora Janukowycza filmowano lub fotografowano w 'zwykłych' sytuacjach. Przy podpisywaniu dokumentów czy wmurowywaniu kamienia węgielnego. Przedmiotem zainteresowania Włada Sodiela stały się jednak nie obowiązki szefa państwa, lecz zegarki (a właściwie ich wartość), które Janukowycz nosił na ręku.

Zobacz ranking na Facebooku

Zegarek Patka wart jest od 107 do 165 tysięcy dolarów. Na drugim miejscu znalazł się Vacheron Constantin Patrimony Contemporaine 81180/000P-9332, którego cena waha się od 27 do 32 tysięcy dolarów. I tak dalej. W sumie kolekcja prezydenckich czasomierzy mogła być warta nawet 260 tysięcy dolarów.

Tygodnik 'Korespondent', który opisał ranking na Facebooku, przypomniał, że niedawno ten sam fotograf ocenił, że zegarek prezydenta Komorowskiego (Atlantic Seacrest za 700 złotych) jest 130 razy tańszy od zegarka prezydenta Janukowycza.

Więcej o: