Komputery Morele Game X i laptopy w mocnych przecenach na Black Week

Ruszają wielkie promocje w sklepie Morele.net. Na zakup komputerów i laptopów macie aż 7 dni!

Czego można spodziewać się na Black Week w Morele.net?

Czarny Tydzień to doskonała okazja do tego, aby zdobyć nowy sprzęt w znacznie niższych cenach. Jeśli planowaliście zakup laptopa gamingowego, mobilnej stacji roboczej lub uniwersalnego komputera stacjonarnego, teraz jest na to najlepszy czas. W sklepie Morele.net znajdziecie mnóstwo urządzeń od najlepszych producentów.

Oferta promocyjna obejmuje aż 2000 unikalnych pozycji w niezwykle atrakcyjnych cenach, dlatego też w tym roku przygotowaliśmy dla Was aż 7 dni promocji. Wszystko po to, aby wszyscy mogli znaleźć coś dla siebie.

Każdego dnia o godzinie 10:00 na kolejnych zakładkach udostępnimy nowe produkty. Warto więc cały czas monitorować sytuację – nowy dzień przyniesie za sobą kolejne okazje, których nie możecie przegapić. To jednak nie koniec, ponieważ największe promocje przedstawimy w Black Friday. Wielki Finał to ostatni dzień specjalnej oferty, w trakcie którego możecie liczyć na prawdziwe perełki.

Komputery Morele Game X

W ramach promocji Black Week oferujemy najnowsze komputery gamingowe, które gwarantują uzyskanie wysokiej ilości klatek na sekundę w każdej grze, niezależnie od poziomu szczegółowości grafiki. Jakby tego było mało, wybrane modele dostaniecie taniej nawet o 1000 złotych!

Morele Game X to nowa seria komputerów dla graczy, którzy oczekują przede wszystkim wysokiej wydajności, przy utrzymywaniu stabilnej, bezawaryjnej pracy w każdych warunkach. W ofercie znajdziecie 3 modele, występujące w blisko 2 tysiącach konfiguracji sprzętowych, zróżnicowanych pod względem wykorzystanych podzespołów i dodatków.

Dla graczy rozpoczynających swoją przygodę z gamingiem przygotowane zostały modele

  • Morele Game X G500, w których znajdziecie procesory Intel Core i5 oraz AMD Ryzen.

  • Doskonałą moc i wszechstronne działanie zapewnią także komputery Morele Game X G700 oraz G900. Ich konfiguracje zostały oparte na najwydajniejszych podzespołach dostępnych na rynku. Wielordzeniowe procesory od Intela i AMD, karty graficzne z serii RTX 20 oraz RTX 20 SUPER, szybkie dyski twarde i najnowsza pamięć RAM – wszystko po to, aby nowe gry z segmentu AAA działały płynnie na każdym poziomie grafiki.

Dlaczego warto wybrać komputery Morele Game X? Ponieważ gwarantują to, co jest najważniejsze w świecie gier – olbrzymią moc. Nowoczesna konstrukcja i wykorzystanie mocnych układów chłodzenia sprawia natomiast, że te potężne maszyny zawsze działają w sposób stabilny i cichy.

Laptopy w mocnej przecenie

Promocje Black Week skupią się także na urządzeniach przenośnych. Na znaczące obniżki cen mogą liczyć nie tylko gracze, ale również klienci biznesowi, freelancerzy, graficy, projektanci i użytkownicy domowi, poszukujący sprawnego, uniwersalnego sprzętu. Wybrane laptopy zostaną przecenione nawet do 1200 złotych. Jest to więc doskonała okazja do tego, aby zdobyć swój wymarzony sprzęt znacznie taniej niż do tej pory.

Jednym z przecenionych sprzętów będzie model LG Gram. Ten nowoczesny, ultramobilny laptop powinien zadowolić zarówno użytkowników biznesowych, jak i wszystkich tych, którzy poszukują sprzętu multimedialnego. Został wyposażony w 15-calowy ekran, jednak jego niewielka waga (zaledwie 1,09 kg) pozwala na łatwe przenoszenie oraz komfortową obsługę w podróży. Zwłaszcza że korzysta z nowoczesnego, niskonapięciowego procesora z serii Intel Core.

Ten i wiele innych laptopów zakupicie po znacznie niższych cenach. Wszystko dzięki specjalnym promocjom z okazji Black Week. Przygotowaliśmy niezwykle zróżnicowaną ofertę, składająca się z wielu setek konfiguracji, które kierowane są do każdej grupy odbiorców. Nowoczesne podzespoły, wysoka jakość wykonania, atrakcyjny design i wiele dodatków – na to wszystko możecie liczyć, gdy odwiedzicie nasz sklep.

Co jeszcze będzie można znaleźć w Morele.net?

To nie koniec oferty specjalnej! Black Week to niepowtarzalna okazja do zakupu nie tylko komputera czy laptopa, ale również do skorzystania z promocji na peryferia.

Obniżki cen dotkną takich urządzeń jak klawiatury, myszki, zewnętrzne dyski twarde, kontrolery do gier, monitory czy też głośniki. Do tego wszystkiego dojdą również rozmaite akcesoria – na przykład podkładki pod myszki oraz rozmaite etui. Czarny Tydzień pozwala więc całkowicie odświeżyć posiadany zestaw komputerowy. Promocją obejmiemy zarówno produkty uniwersalne, jak i dostosowane do konkretnych grup odbiorców. Graczy, grafików, pracowników biurowych etc.

Poznaj produkty wcześniej i uzyskaj kod rabatowy

Przez 7 dni w sklepie Morele.net przedstawiać będziemy nowe, niezwykle interesujące promocje. Żeby ich nie przegapić, warto odwiedzać naszą stronę codziennie. To jednak nie wszystko – istnieją bowiem dwa sposoby, aby o nowych ofertach dowiedzieć się wcześniej. W jaki sposób?

Pierwszy polega na zainstalowaniu naszej aplikacji. W poniedziałek użytkownicy aplikacji Morele.net uzyskają dostęp szybciej o 30 minut na kod i specjalną ofertę. Ponadto członkowie grupy na Facebooku Promocje Morele.net każdego dnia będą szybciej dowiadywać się o kolejnych promocjach. Warto więc być na bieżąco, zwłaszcza że pozwoli to na wcześniejsze uzyskanie informacji o atrakcyjnych rabatach i produktach, których ceny zostaną obniżone.

Wielki finał, czyli Black Friday!

Oferty, które ukażą się w sklepie Morele.net od poniedziałku do czwartku, zakończą się prawdziwą bombą. Największe promocje przygotowaliśmy bowiem piątek. Jeśli więc podczas Black Week nie uda Ci się kupić żadnego produktu, nic straconego - w czasie Wielkiego Finału z pewnością znajdziesz dla siebie produkt w atrakcyjnej  cenie.

To właśnie wtedy Klienci będą mogli liczyć na największą liczbę urządzeń i akcesoriów, objętych obniżkami cen. Jeszcze więcej komputerów, laptopów, a także produktów peryferyjnych oraz akcesoriów. Zachęcamy do zaglądania do sklepu Morele.net, ponieważ każdy znajdzie tam coś dla siebie.