Ten bandyta napadł na kilkanaście banków. Nagroda [ZDJĘCIA]

To ten mężczyzna napadł na kilkanaście banków w Polsce. Na razie jest nieuchwytny. Policja publikuje jego zdjęcia z monitoringu. Jeśli go poznajesz, za pomoc w ujęciu możesz dostać 15 tysięcy złotych.

Napastnika szukają już policjanci z kilku województw i KGP. Ma na koncie najprawdopodobniej kilkanaście napadów na banki w województwach: łódzkim, śląskim, kujawsko-pomorskim i świętokrzyskim. Podczas skoków używa przedmiotu przypominającego broń palną i żąda wydania pieniędzy.

ZOBACZ BANDYTĘ - ZDJĘCIA>>

Na podstawie zapisu monitoringu, policjanci przygotowali rysopis poszukiwanego. Jest to mężczyzna w wieku około 30-35 lat, wzrost około 180 cm, szczupłej budowy ciała. Na głowie nosi charakterystyczną czapkę z daszkiem, a twarz maskuje okularami. Znakiem szczególnym bandyty jest znamię na lewym policzku.

Osoby, które poznają mężczyznę, wiedzą kto to jest policja prosi o kontakt osobisty z najbliższą jednostką. Informacje można też przekazać telefonicznie numerami: 997 - numer alarmowy Policji, bądź 42 665 21 30, 42 665 22 56 - Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, lub 32 200 27 70 - Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.

Jeden z napadniętych banków wyznaczył nagrodę, 15 tysięcy złotych za pomoc w zatrzymaniu sprawcy.

Kasia Kobiela powiedziała, że jedzie do Zduńskiej Woli, była we Wrocławiu [ZDJĘCIA]>>

Więcej o: